Byť EKO je dnes trendy.

Sme tím nadšencov a pre ekológiu a gastro.  Sme si vedomý našej uhlíkovej stopy na tejto planéte, preto už dozrel čas na to, aby sme plasty nahradili ekologickými alternatívami. Žiadajte aj VY vo svojom obľúbenom podniku ekologické náhrady plastových obalov, slamiek a pod.
Ponúkame alternatívne ekologické náhrady za neekologické gastro obaly, respektíve gastro-výbavu. Našu ponuku neustále rozširujeme, hľadáme nové možnosti, ponúkame na slovenskom trhu ekologické novinky zo sveta gastro obalov a doplnkov.
V našej ponuke nájdete všetko potrebné pre gastro podniky, menüčká, ale aj na domáce párty a outdórové grilovačky. Ak to nemáme, vieme to zabezpečiť. Ak máte nejaké otázky, alebo dopyt po konkrétnom produkte, tak nám v pohode napíšte. Našou snahou je spokojný zákazník.
Naše produkty sú plne kompostovateľné, 100% sa rozložia v prírode, alebo veľmi jednoducho recyklovateľné. Sú najmä z ekologických materiálov a naplno spĺňajú nároky, ktoré pri štandardných plastových gastro obaloch očakávate. Sú hygienicky nezávadné, vhodné na kontakt s horúcimi potravinami, tekutinami.
Netreba sa báť ekologických náhrad. Budúcnosť žijeme už dnes. Plasty v gastro baleniach už patria do minulosti. Existujú lepšie alternatívy.

A my Vám ich teraz tu ponúkame.
Váš tím EkoNinja.sk

  • pre objednávky, spoluprácu alebo otázky nás kontaktujte telefonicky na čísle 0907 992 593 alebo formou e-mailovej správy na info@ekoninja.sk